Nasz gabinet Poznaj miejsce naszej pracy

 

wyposażenie naszego gabinetu

Unity Anthos firmy Stern Weber

Fotele stomatologiczne najwyższej jakości, które umożliwiają programowanie pracy instrumentów z ogromną precyzją. Wyposażone są dodatkowo w silikonową tapicerkę, dzięki czemu podczas naszych zabiegów poczują się Państwo odprężeni i zrelaksowani

Kamera wewnątrzustna

Wizualizacja XXI w. , pozwala ukazać i wyjaśnić Pacjentowi istniejące problemy w j. ustnej w bardziej zrozumiały sposób, aniżeli za pomocą małego lusterka stomatologicznego.

Aparat RTG

Zdjęcia rtg wykonane jest formie cyfrowej, wobec tego może być dokładnie przeanalizowane przy pomocy specjalistycznych programów komputerowych

The Wand – znieczulenie komputerowe

Bezbolesne znieczulenie XXI wieku. The Wand to sterowany komputerowo ekspercki system do bezbolesnego podawania wszystkich znieczuleń miejscowych w stomatologii

AIR-FLOW Master Piezon

Urządzenie gwarantujące kompletne i skuteczne leczenie profilaktyczne jak również komfort dla pacjenta. AIR-FLOW Master Piezon zapewnia skaling w technologii NO PAIN oraz piaskowanie naddziąsłowe, przydziąsłowe jak i poddziąsłowe zarówno w płytkich jak i głębokich kieszeniach.

Calamus / Elements free

Leczenie kanałowe (endodontyczne) zamyka szczelnie wypełnienie światła kanału. Idealnym system do tego przeznaczonym jest płynna gutaperka.

OZONE DTA

Skuteczne leczenie bez bólu, bez antybiotyków, bez uodpornienia drobnoustrojów chorobowych. OZONE DTA jest skuteczną bezinwazyjną, bezbolesną i bezstresową metodą leczenia próchnicy. Szczególnie polecany: - opryszczka, zapalenie kieszeni dziąsłowych, zapalenie dziąseł, zabiegi chirurgiczne, afty, dezynfekcja kanałów korzeniowych, zapalenie grzybicze, trądzik.

Kauter

Elektrochirurgiczne urządzenie do cięcia i koagulacji tk. miękkich. Umożliwia konturowanie i plastykę dziąsła jak i wędzideł.

Endomotor z endometrem

Bezpiecznie i precyzyjne opracowanie maszynowe kanału korzeniowego na skutek połączenia endomotru z endomotorem.

Lupy stomatologiczne - Lupy AUCTUS

Lekkie lupy zabiegowe o nowoczesnym wyglądzie. Przeznaczone do ciągłej, wymagającej pracy gdzie niezbędne jest precyzyjne powiększenie pola zabiegowego. Jakość obrazu uzyskiwana przy wykorzystywaniu lup AUCTUS może być czynnikiem sukcesu wielu operacji i zabiegów, a łatwość użytkowania pozwala stosować je w różnych warunkach.

Ul. Łubinowa 85/2, 70-785 Szczecin
Godz. przyjęć: pn – pt * 10.00 – 19.00
* Istnieje możliwość wizyty w sobotę
po wcześniejszym umówieniu.

Rejestracja:
Tel. 91 46 45 710, 732 645 710