Zespół Poznaj nasz zespół. Dowiedz się o nas więcej.

Daria Dorenda-Zbroja

Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Specjalista I° w zakresie stomatologii ogólnej oraz II° protetyki. Pracę zawodową rozpoczęła na Oddziale Chirurgii szczękowo-twarzowej w Toruniu. Po powrocie do Szczecina zdobywała dalsze doświadczenie w Przychodni Periodontologicznej. Od 1982 roku prowadzi Specjalistyczny Gabinet Dentystyczny „Dar-Dent”, skupiając swoją uwagę na kompleksowym leczeniu pacjentów. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Stale pogłębia wiedzę dotyczącą najnowszych trendów stomatologicznych.

CERTYFIKATY

Jadwiga Zbroja-Ilcewicz

Rodzinnie związana ze stomatologią. W 2009 roku uzyskała z wyróżnieniem dyplom technika dentystycznego. Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu w Szczecinie, Wydziału Stomatologicznego, który ukończyła również z wyróżnieniem. Finalistka Międzynarodowego konkursu „ Anatomiczna odbudowa zębów techniką warstwową według Lorenzo Vaninie’ego”. Swoje zainteresowania kieruje przede wszystkim w stronę stomatologii funkcjonalnej i estetycznej, wykorzystując w tym celu DSD. Dzięki DSD -Digital Smile Design czyli cyfrowemu projektowaniu możliwe jest przedstawienie pacjentowi jego przyszłego uśmiechu.

CERTYFIKATY

Mariusz Suwała

Ukończył studia na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w 2011 roku z wyróżnieniem. Od 2013 roku pracuje w Zakładzie Periodontologii i chorób błon śluzowych w Szczecinie. W 2014 roku rozpoczął specjalizację z periodontologii. W stomatologii zwraca szczególną uwagę na nowoczesne trendy technologiczne oraz kompleksowe leczenie pacjentów obciążonych chorobami ogólnoustrojowymi.

CERTYFIKATY

Renata Samulak-Zielińska

Ukończyła z wyróżnieniem Wydział Lekarsko - Stomatologiczny Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie w 2004 roku. W 2007 roku uzyskała stopień doktora nauk medycznych, zaś w 2013 roku tytuł specjalisty periodontologii. Interesuje się leczeniem regeneracyjnym w chorobach przyzębia, a także estetyką tkanek miękkich wokół zębów i implantów.

CERTYFIKATY

Małgorzata Jabłonowska

Ukończyła wydział lekarsko-stomatologiczny na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w 2014 r. Następnie staż podyplomowy odbyła w uniwersyteckiej klinice stomatologicznej. Dalszą naukę i rozwój kontynuuje na Studium Doktoranckim PUM. Cierpliwością i profesjonalnym podejściem skutecznie zjednuje nawet najbardziej wymagających pacjentów. Stara się postrzegać całokształt problemów jamy ustnej ujmując je w kompleksowym planie leczenia, aby utrzymać długoczasowo uzyskany efekt leczenia.

Patrycja Petruk

Agnieszka Giermak

Alicja Wieczorek

CERTYFIKATY

Patryk Sobczyk

Absolwent Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. W 1996 roku uzyskał Iᵒ specjalizacji z chirurgii stomatologicznej, natomiast 3 lata później IIᵒ. Pracował jako adiunkt w Zakładzie Chirurgii stomatologicznej Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. W 2001 roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych.

Małgorzata Jankun

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. Jest osobą pogodną, zawsze miłą i ciepłą w kontakcie z pacjentem, dającej mu poczucie bezpieczeństwa i profesjonalnej pomocy.

Edyta Wydrowska

Higienistka stomatologiczna. Zawsze pomocna i uśmiechnięta. Pasjonatka chirurgii stomatologicznej.

Teresa Dąbrowska

Asystentka stomatologiczna związana z gabinetem „Dar-Dent” od 2008r. Zawsze uśmiechnięta i otwarta. Chętnie służąca pomocą.

Ul. Łubinowa 85/2, 70-785 Szczecin
Godz. przyjęć: pn – pt 10.00 – 19.00

Rejestracja:
Tel. 91 46 45 710, 732 645 710